جمعه بازار

جمعه بازار صنایع دستی

مراسم قرعه کشی

مراسم قرعه کشی

تیزر جمهخ بازار

تیزر جمعه بازار صنایع دستی

تقویم بازارچه
جمعه بازار صنایع دستی 1395/2/17
12 ظهر الی 10 شب

آخرین اخبار چپیرهاعضاء کمپین:

6با حداقل خرید خود حامی صنعتگران و هنرمندان داخلی باشید و بدین طریق عضو کمپین حمایتی ما شوید


عضویت در کمپینصدای حامیان


بازار قدیم مشهد


تعاونی چپیره در گام بعدی توانست زیباترین و بزرگترین بازار بازآفرینی شده کشور را در سال 1393 و در مساحت 1500 متر مربع و با الهام از معماری بازار قدیم مشهد در شهر رویایی پدیده شاندیز، ایجاد نماید.


در ساخت این شاهکار معماری، بهترین اساتید در رشته های هنری از جمله نقاشی، کاشی کاری، چوب کاری، خطاطی و سایر هنرهای وابسته همکاری نمودند. تا جایی که اکنون بازار قدیم مشهد در قالب 30 حجره و با حضور همکاری اساتید و صنعت کاران صنایع دستی کشور در مجموعه ای فاخر و دلنشین پذیرای هموطنان هنر دوست می باشد.

درباره چپیره


کانون هماهنگی کارآفرینان زنان استان خراسان ( رضوی ) در سال 1385 با هدف اشتغال زایی برای زنان سرپرست خانوار و با رویکردی فرهنگی و هنری و با رسالت احیاء، نگهداشت و اعتلای صنایع دستی ایران زمین ایجاد گردید که در طی سه سال موفق به جذب 400 عضو فعال شد. در ادامه فعالیت، استقبال اساتید هنرمند و عضویت آنان در کانون دامنه فعالیت کانون را گسترش داد و رشته های صنایع دستی استان مورد توجه بیشتری قرار گرفت.


در سال 1390 کانون کارآفرینان به تعاونی چپیره ( چپیره به معنای آمادگی و گردآمدن مردم برای انجام فعالیتی مشترک می باشد ) تغییر اساس نامه داد و فعالیت خود را ابتدا در خیابان بهار مشهد ( روبروی استانداری ) و سپس در خیابان احمدآباد مشهد، در قالب بزرگترین بازارچه صنایع دستی شرق کشور، آغاز کرد.
خاطرات بازارچه | نمایش بیشتربازار قدیم مشهد

بازار قدیم مشهد

یکی از راهرو های بازارچه

بازار قدیم مشهد

بازار قدیم مشهد

یکی از راهرو های بازارچه

بازار قدیم مشهد

بازار قدیم مشهد

یکی از راهرو های بازارچه


به زودیپر فروش ترین ها

کیف سنتی تمام جاجیم

جدید ترین ها

کلاتی اعلا

پر بازدید ترین ها

گلیم سفره کردی

برجسته ترین ها

زیر خاکی سفاللطفا ایمیل و رمز عبور خود را وارد و یا در غیر این صورت درخواست عضویت نمایید


  

بازار قدیم مشهد ( چپیره ) مفتخر است در جهت خدمت رسانی به سازمان ها و ترویج صنایع دستی و هنر اصیل ایرانی، محصولات خود را در قالب خدمات سازمانی و در طرح های متنوع ارائه داده و زمینه را باری همکاری هرچه بهتر با سازمان ها و ارگان ها فراهم نماید. از جمله خدمات می توان به سفارش بن خرید اشاره کرد.
امیدواریم با استفاده از نظرات و تعاملات بیشتر، بازار در راستای تنوع و افزایش کیفیت این خدمات گام بردارد؛ همچنین می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.منتظر انتقادات و پیشنهادات شما هنر دوستان عزیز هستیم

مشهد - شاندیز - شهر رویایی پدیده - ورودی نور - طبقه 1+

051 34286871 :ارتباط با دفتر
ارتباط با مدیرعامل: 09388441701
ارتباط با بازرگانی: 09151202638 - 09330448912
ارتباط با رئیس هیات امناء: 09359691423

info@chapireh.com